Earth nature field

"Szczelina Jeleniogórska"

Jelenia Góra (Hirschberg), Piechowice, Mysłakowice i najbliższe okolice.
Kali_7
Posty: 358
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:43

"Szczelina Jeleniogórska"

Post autor: Kali_7 »

temat powrócił w szczycie sezonu turystycznego
nawet na potrzeby "promocji" zmieniono nazwę "Szczeliny Jeleniogórskiej" na "Szczelinę Karkonoską"
poniżej link do artykułu z filmikiem
http://www.jelonka.com/news,single,init,article,69849

czego to ludzie nie wymyślą...
Czarny
Posty: 19
Rejestracja: 22 lut 2016, 17:04

"Szczelina Jeleniogórska"

Post autor: Czarny »

To, że dziennikarz się pomylił, nie ma żadnego znaczenia. Przytoczyłeś jeden link z błędną nazwą, podczas gdy pod około 50-ma innymi jest prawidłowa nazwa (proszę sprawdzić). To po pierwsze. Po drugie, jako uczestnik tej akcji powiem tyle o "sezonie", że jest to drugi (powtarzam: drugi) etap badań, , już dawno zapowiedzianych, kontynuacja badań z listopada 2016. Wtedy, jak rozumiem, nie ma sezonu, więc jest ok. Dla ciekawskich informacja, że badania rozpoczęliśmy dosłownie kilka dni po otrzymaniu ostatniego niezbędnego papieru. To, że media podchwyciły akcję i stała się ona przez chwile numerem jeden na kilku ważnych portalach, to już nie nasza zasługa.
Kali_7
Posty: 358
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:43

"Szczelina Jeleniogórska"

Post autor: Kali_7 »

rzeczywiście jest tak jak mówisz, sprawdziłem też na innych serwisach i rzeczywiście wszędzie było o "szczelinie jeleniogórskiej", ja akurat "włożyłem" słowa redaktora w usta jednego z eksploratorów i to mój błąd...

osobiście informację o pracach przeczytałem z jelonki, a często są tam informacje nierzetelne

dzięki za sprostowanie, chodź z relacji z jaką się zapoznałem tak mi to wyglądało jak przedstawiłem w poście powyżej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jelenia Góra”