Kopalnia uranu w Budnikach koło Kowar

Górnictwo Karkonoszy, Sowiej Doliny i Kowar.
Wiadomość
Autor
writ3ln

#26 Post autor: writ3ln » 07 wrz 2015, 18:25

Słyszałem (czytałem) różne wypowiedzi na temat Budnik. Jedni twierdzą, że faktycznie jest tam większy kompleks podziemi (brak żadnych dowodów) dostępny przez ten szyb, inni zaprzeczaja twierdząc, że nigdy nie było tam większych robót po za tymi, które przedstawiliście na mapce (np. jeden z byłych pracowników R-1). Stok Wołowej Góry nie jest aż tak wielki by w kilka/kilkanaście osób nie dało się go dokładnie przeczesać! Jeśli ktoś wybiera się w okolice, to bardzo chętnie przyłączę się do poszukiwań tego legendarnego już miejsca ;)

Awatar użytkownika
Slaworow
Administrator

#27 Post autor: Slaworow » 07 wrz 2015, 18:26

Po raz kolejny nagle tego samego dnia na forum PKE uaktywniło się lilku userów, tym razem jednak wypłynęły foty z Budnik...

http://www.eksploracja.org.pl/forum1/vi ... 5198#p5198

Awatar użytkownika
Kobi

#28 Post autor: Kobi » 07 wrz 2015, 18:26

Panie i Panowie, Adam W. sam w tym momencie niemal otwarcie przyznał, że jest ściemniaczem - do tego niezbyt bystrym ściemniaczem :)

Po pierwsze - trzeba być wyjątkowo tępym żeby kopalnie w Budnikach, zamkniętą od lat, uwiarygadniać za pomocą zdjęć sztolni z zainstalowanym światłem na ścianach i ciuchciach (ostatnie foto)

Po drugie - foty pochodzą z rosyjskiej kopalni w regionie Tula. Oto stronka - http://toprussianblog.com/?p=312#more-312

Po trzecie - pewnie za niedługo foty "wyparują" z forum naszego mitomana Adama W. więc proponuję zapisać sobie ją na dysku twardym, póki jest :wink:

Pozdro

@edit

Jak już rozprawiamy się z "legendą polskiej eksploracji" po całości to wrzucam jeszcze jednego jpg-a którego kiedyś zrobiłem:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Adam, jak będziesz następnym razem udawał kobietę na forum (podpis pod txtem na "czatboxie" to Karolina) to nie zapominaj zamieniać "końcówków" :)

geolog

#29 Post autor: geolog » 07 wrz 2015, 18:27

AKURAT MÓJ POST ZGRAŁ SIĘ CZASOWO: 19.19 Z KOBIM :lol:

Tylko że ta kopalnia wygląda jakby jeszcze funkcjonowała :D
tak mi sie przynajmniej wydaje - no i ta obudowa na każdym zdjęciu -
przeciez to spory koszt ...
Niemniej jednak obiekt wyglada na spory.
No i ta lokomotywa - tez niezłe cacko.
Ciekaw jestem czy te zdjęcia nie sa może z jakiejś innej kopalni np gdzies w Australii :D

Awatar użytkownika
Slaworow
Administrator

#30 Post autor: Slaworow » 07 wrz 2015, 18:27

Kur.... tak myślałem że to kopalnia węgla! Poznałem po syfie na spągu...

Awatar użytkownika
Kobi

#31 Post autor: Kobi » 07 wrz 2015, 18:27

Zasłużyłem chyba na napisanie tego :D

HEADSHOT

Awatar użytkownika
Slaworow
Administrator

#32 Post autor: Slaworow » 07 wrz 2015, 18:28

Zrobiłem zrzut strony na pke, każdemu chętnemu mogę wysłać na pamiątkę. Pisać na PM kto chce :D

Adam W. zrobił najgorsze co mógł. Użyć fot z innej kopalni w nadziei że nikt nie wykryje. Brawo.

Kobi, zostałeś Królem Snajperów.

geolog

#33 Post autor: geolog » 07 wrz 2015, 18:28

Najpierw Forum TT, a teraz PKE
tak można podsumować ten wątek.

marasek

#34 Post autor: marasek » 07 wrz 2015, 18:28

:)
wkoncu PKE strzelilo sobie w kolano :)

kurde nic nie mam do nich ale kurwa mac jak tak mozna klamac !

WPR

#35 Post autor: WPR » 07 wrz 2015, 18:28

Obrazek

Aust

#36 Post autor: Aust » 07 wrz 2015, 18:29

Ja bym się tam Slaworow na twoim miejscu nie wypowiadał. Bo to jest kompletna powtórka z TT - najpierw cię zgnoją swoją kliką (znaczy klonami Adasia) a potem zbanują...
Niech się szmaty taplają we własnym bagnie.

A te ich kolejne próby wybrnięcia z kolejnej to wtopy są już najbardziej żałosne...

Prawda jest taka że poza tymi ich klonowo-forumowymi "reaktywacjami" raz na parę miesięcy oni nie istnieją.

hispo33

#37 Post autor: hispo33 » 07 wrz 2015, 18:29

Trafiony zatopiony - tak trzymać !

Niby wiadomo, że to ściemniacze a jednak taki tępy samobój bardzo cieszy ;)

marasek

#38 Post autor: marasek » 07 wrz 2015, 18:31

Powoli :) zaraz napisza ze pomylilo cos sie komus i foty z rosji wkleil przypadkiem w Budniki :)

Aust

#39 Post autor: Aust » 07 wrz 2015, 18:31

Aust pisze:Ja bym się tam Slaworow na twoim miejscu nie wypowiadał. Bo to jest kompletna powtórka z TT - najpierw cię zgnoją swoją kliką (znaczy klonami Adasia) a potem zbanują...
Niech się szmaty taplają we własnym bagnie.

A te ich kolejne próby wybrnięcia z kolejnej to wtopy są już najbardziej żałosne...

Prawda jest taka że poza tymi ich klonowo-forumowymi "reaktywacjami" raz na parę miesięcy oni nie istnieją.
Widzę że się pedalstwo na forum PKE coraz lepiej zaczyna bawić twoim kosztem, no ale huj rób ja uważasz...

rossomak

#40 Post autor: rossomak » 07 wrz 2015, 18:32

A co robi pedalstwo?
(cytacik? -dorzuć do pieca Aust! :D)

Aust

#41 Post autor: Aust » 07 wrz 2015, 18:32

Slaworow pisze:Michu dnia 14 maja 2010 godzina 23:09 napisał:
michu pisze:gdzie to kurde jest ???????????????????????? Trafiliście na jakieś suche partie czy to jest ów cudo zlokalizowane przez Rutgera w drodze "powrotnej" ???
Michu dnia 15 maja 2010 godzina 13:17 napisał:
michu pisze:Rutger wyjaśnił już temat w prywatnym wątku.
użytkownik Rutger ostatnia wizyta:
Ostatnia wizyta: N mar 14, 2010 8:38 am
czyli 14 marca 2010

daj sobie już Waćpan spokój...
michu pisze:Slaworow - on się faktycznie tutaj nie logował - co w związku z tym ? ,bo nie rozumiem za bardzo celu Twojej wypowiedzi. Znaczna częśc wątków prywatnych wisi u nas na równoległym do "forum1" skrypcie. Bywa tak , ze połowa ludzi nie wypowiada się tutaj w publicznych tematach tylko własnie tam. Co to jednak ma do rzeczy w tym temacie ? Szpiegujesz nas czy jak ? Jeśli masz cos do powiedzenia na temat Budnik to zapraszamy do dyskusji.

IRS - Adam już to wkleił , poszukaj dobrze.
adam pisze:Michał - przeoczyłeś pewien drobiazg . Slaworow reprezentuje ESENCJĘ eksploracji a zdaniem ESENCJI kopalnia w Budnikach NIE ISTNIEJE i jest tylko wymysłem naszej bujnej fantazji :mrgreen:
Slaworow pisze:
adam pisze:Michał - przeoczyłeś pewien drobiazg . Slaworow reprezentuje ESENCJĘ eksploracji a zdaniem ESENCJI kopalnia w Budnikach NIE ISTNIEJE i jest tylko wymysłem naszej bujnej fantazji :mrgreen:
Po pierwsze nie będę rozmawiał z Twoimi botami. Jak masz mi coś do powiedzenia to mów osobiście. Spodziewałem się argumentu o podwójnym skrypcie forum czy jakimś innym super hakerskim zabiegu ukrywającym czas logowania i powiem tak, że takie bajki możesz opowiadać naiwnym ludziom na przeróżnych spotkaniach

Dla ogarniętych przypadkowo czytających ten wątek w temacie Budnik mam do powiedzenia tyle, że znajduje się tam kilka sztolni poszukiwawczych w liczbie 3 i nic więcej. Nie ma tam żadnej głębokiej wielopoziomowej rozległej kopalni bo nie ma i nie było tam takich złóż.

Tak samo nie ma kopalni Gustaw i Heinrich w Białym Jarze (jest gdzie indziej), nie ma kopalni Walter Hoym (w okolicach JG nie ma żadnych tak wielkich złóż które by pozwoliły zbudować tak wielką kopalnię), przekopu między Szczęść Boże a Konstantym też nie ma, co zostało udowodnione. Wyrobiska Evelinensgluck są póki co trwale niedostępne, podobnie Szczęść Boże. Zejście na fafnasty poziom kopalni Wacław jest niemożliwe bo ta kopalnia jest zalana. Źródłem takich Rewelacji jest tylko forum PKE.

Z przyjemnością publicznie odszczekam to co tu wyżej napisałem jeśli ktoś mi udowodni, że w/w wyrobiska naprawdę istnieją.
liczyrzepa pisze:faktycznie sama ESENCJA ;-) Ale beka. Nie wiadomo czy banować takich czy zostawić dla polewki ;-)

Narzuca mi się w zasadzie jedna myśl - to nasze PRYWATNE forum (info o tym widać juz przy rejestracji) , wymieniamy tu swoje własne poglądy - nie głosimy ich nigdzie publicznie ani nikogo nie przekonujemy o naszych racjach. Skąd wiec tu się wziął kolega Slaworow ze swoją esencją ?????????? Nie rozumiem. Widac że wystarczy 2 słowa napisać publicznie i już mądrzejsi swoje mają do dodania.
Nie wiem czyj to kolega że wpiernicza się w cudzy wątek z jakimiś bzdetami.

Slaworow - jestem pewny , że nikt tu nie będzie cie o niczym przekonywał. Wszyscy mamy głęboko gdzieś Twoje bóle jakie tu wywalasz. Zadaj sobie trud i sam nas przekonaj, że to co piszesz ma w sobie choć ziarenko prawdy ! Spoko wiem , ze tego nie zrobisz ;-)
Nie znam Cię więc nie wiem czy masz jakies wonty do kogos z nas , do wszystkich czy może do całego świata. Jesli coś cie boli to napisz o tym we wlasciwym miejscu a nie wpierniczaj sie tam gdzie nie masz nic madrego do powiedzenia. To wszystko.

Michał, Adam i reszta - proponuję pozbywac się z forum tego typu małolatów i ich nudności tak samo jak reklam o Britney Spears. Nie mam ochoty tego czytać.
i takie tam pierdolenie i bełkot i w koło macieju od jakiejś dekady...

Awatar użytkownika
Slaworow
Administrator

#42 Post autor: Slaworow » 07 wrz 2015, 18:32

już sobie wymieniłem na PM uprzejmości z głównym graczem tej "zabawy"; przecież nie będę robił z siebie durnia i rozmawiał z botami

Awatar użytkownika
Slaworow
Administrator

#43 Post autor: Slaworow » 07 wrz 2015, 18:32

Kilka lat temu eksploracja stała na innym poziomie, ludzie nie mieli materiałów, nie mieli wiedzy, często nie wiedzieli do czego włażą a i w ogóle eksploracją kopalnianą zajmowało się niewielu. Wtedy można było puszczać takie ściemy o Budnikach, bo ludzie nie mieli tyle wiedzy i to łykali.

Można było robić z siebie wielkiego eksploratora tajemnic i w internecie roztaczać obraz idealnego siebie jako mającego wiedzę, należącego do spoko ekipy znawców eksploratora, łojącego obiekty o jakich innym się nie śniło. To tak zwane "ja idealne" - konstrukcja psychiczna którą każdy człowiek ma wbudowaną w aparat psychiczny, jest to w skrócie: wyobrażenie siebie w doskonałej postaci, pewna wizja, do której się dąży, której się nie osiągnie bo jest to niemożliwe (ona cały czas się zmienia). W tym wypadku jednak została ona wirtualnie przekuta w realną, stąd mamy archetyp wielkiego eksploratora. Niemożność realizowania tej wizji prowadzi do depresji, objawiającej się w różnych postaciach. Ponieważ człowiek dąży do wyeliminowania elementów mu zawadzających, usiłuje zwalczyć depresję wykorzystując do tego albo leki, albo - jak tych ktoś w porę nie przepisze - na przykład czyjąś akceptację i zrozumienie. Może też pojawić się potrzeba uwielbienia. Niemożność zrealizowania tego u kogoś innego prowadzi do zachowań agresywnych bądź do zachowań izolujących - stąd biorą się np. wymyśleni przyjaciele z którymi bierze się udział w "ja-idealnych" wyprawach.

Dziś się to zmienia, coraz więcej dokumentów staje się powszechnie dostępnych, wiedza pośród eksploracyjnego społeczeństwa rośnie czego efektem jest że ludzie nie dają sobie wciskać kitu. Twórcy kłamstw pali się grunt pod stopami, w związku z czym będziemy świadkami takich akcji jeszcze nie raz. Jeśli ktoś zaryzykował swoje dobre imię angażując się w największą ściemę w historii eksploracji, to nie dziwne jest, że teraz rękami, nogami i wszelkimi dostępnymi środkami będzie starał się jej bronić. Ruina tej ściemy będzie oznaczała nie tylko ruinę dobrego imienia twórcy, ale także ruinę jego aparatu psychicznego, a to jest coś przed czym jednostka bardzo się broni.

rat

#44 Post autor: rat » 07 wrz 2015, 18:33

piekna wisienka na torciku.. ;)

rat

#45 Post autor: rat » 07 wrz 2015, 18:33

Wojcieszonek - skoro już czytasz ten temat to wiedz, że jesteś zwykłą pipą a nie jakąś żywą legendą, na którą się lansujesz.. Nie dość, że skasowałeś mi konto na swoim forum gdzie sam jestes sobie bogiem i jego ludem to jeszcze zmieniłeś sposób aktywacji z linku w mejlu na aktywację przez administratora.. Slaworow musiał naprawdę nadepnąć Ci na odcisk ale to o czymś świadczy.. o tym, że jesteś gościu pieprzonym MITOMANEM. I jak byś nie widział to nie da się całe życie ściemniać wszystkich do okoła jaki to jesteś zajebisty - bo nie jesteś ;) A trzęsiesz dupą jak tylko ktoś ma inne zdanie niż Ty.. ba - nawet udowodni, że sie mylisz.. i nie dość, że wiesz, że nie masz racji to jeszcze na siłę chcesz innym wmówić - że ją masz. To się nazywa KOMPLEKS. Współczuję, szczerze ;-)

4 Maj:
Twoje konto jest aktualnie nieaktywne. Nie będziesz mógł go używać
póki nie klikniesz na poniższy link:
http://www.eksploracja.org.pl/forum1/u[...]
18 maj:
Twoje konto jest aktualnie nieaktywne, administrator forum musi je
aktywować zanim będziesz mógł się zalogować. Dostaniesz kolejnego
e-maila gdy to się stanie.
..niedoczekanie ;]

WPR

#46 Post autor: WPR » 07 wrz 2015, 18:33

To już kolejna wisienka
pozdrawiam
wiedźmin po reformie :)

marasek

#47 Post autor: marasek » 07 wrz 2015, 18:34

Nie wspomne kto jest dzieciaczkiem i kasuje ludzi z forum :)
Misiu co ty za fochy masz ?

tegroup

#48 Post autor: tegroup » 07 wrz 2015, 18:34

To i ja dorzucę coś od siebie! Swego czasu próbowałem się ponownie zarejestrować na forum, bo hasła zapomniałem. Podałem nick absolutnie unikalny - zawsze jest wolny wszędzie tam, gdzie potrzebna jest rejestracja (fora, poczta itp.). Ostatnio ktoś wszedł na moją stronę z forum imć Adama. Podążyłem tym tropem i co? Oto moje konto, którego nigdy mi nie aktywowano, stało się nagle aktywne! Oto mój nick żyje i nawet ostatnio się uaktywnił i pisze posty jak szalony!
Kolego Adamie! Wstyd! Na nic więcej Cię nie stać?!

Czarny

#49 Post autor: Czarny » 07 wrz 2015, 18:34

tegroup pisze: Oto mój nick żyje i nawet ostatnio się uaktywnił i pisze posty jak szalony!
To proste, masz avatara :)

tegroup

#50 Post autor: tegroup » 07 wrz 2015, 18:34

Nie wiedziałem, że mam rozdwojenie jaźni! Żeby choć pisał z sensem...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karkonosze”