Earth nature field

Czołówka dla gówniaka - Petzl Tikkid

Sprzęt oświetleniowy należący do bogatej i popularnej rodziny marki Petzl.
Awatar użytkownika
Rossomak
Posty: 204
Rejestracja: 07 lut 2018, 15:16

Czołówka dla gówniaka - Petzl Tikkid

Post autor: Rossomak »

Petzl ma w swojej ofercie czołówkę specjalnie dla dzieci od lat 3.
Pomysł śmierdzi marketingiem na odległość ale zaryzykowałem i nabyłem dla młodego na prezent.
tikkid.jpg
tikkid.jpg (134.83 KiB) Przejrzano 7067 razy
I w sumie jestem pozytywnie zaskoczony.
Po pierwsze czołówka jest ładna kolorowa i się podoba dzieciakowi. Po drugie ma moc ograniczoną do 20 lumenów i tak dobrany stały dyfuzor że gówniak nie wypali sobie siatkówki. Trzy tryby pracy, prosty przełącznik którego obsługę trzylatek rozkminił w coś 3 sekundy. Zasilanie na 3x AAA lub pretzlowski aku zabezpieczone tak że młody się sam nie dobierze do baterii (zakręcane na śrubkę). Czoło ma pasek z takim zapięciem i ściągaczem że teoretycznie młody nie ma szansy się na nim wyhuśtać ale ja bym nie zostawiał małego dziecka bez opieki z czymś na głowie/szyi i tak. Fluorescencyjne wstawka -dyfuzor która się świecą po wyłączeniu czołówki. Cena przed promocją 115zł teraz koło 85zł - w sumie drogo jak na zabawkę dla dziecka. Zabawkę? Tak szczerze to jakość światła jest lepsza niż w moim starym Myo 3 :) Normalna czołówka tylko że dostosowana do małego człowieka. I chyba mojemu dzieciakowi się podoba i to na tyle że co chwila wracał do JEGO czołówki zatem zakup na plus.
Rossomak z sztolniefora.pl -ten sam ale inny!
szczuraz
Posty: 10
Rejestracja: 11 paź 2017, 19:55
Lokalizacja: Wrocław

Czołówka dla gówniaka - Petzl Tikkid

Post autor: szczuraz »

Wolałbym dopłacić i kupić młodemu petzla. Te bosch dla dzieci to jest porażka. https://www.ceneo.pl/4248538#tab=spec
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stajnia Petzl”