Kopalnia B

Kopalnie znajdujące się w rejonie Wleń - Lubomierz - Lwówek Śląski
Wiadomość
Autor
Galman

Kopalnia B

#1 Post autor: Galman » 30 gru 2015, 10:28

20 m. w lewo od sławnego szybu w nielestnie lezy kolejny ciekawy obiekt-p
ionowy szyb przykryty galęziami zapewne prez słuzby lęsne.
mam pytanie ,głownie do asi : czy ten obiekt jest znany .hałda obok wskazuje na swieża uranówke ale moze .....?
tak czy owak : szyb ma około 18m. głebokosci i dosc duzy przekrój- 2 na 3 METRY .NA POCZATKU COS CO WYGLADA JAK RESZTKI PODESTU DREWNIANEGO DALEJ JUZ LITA SKAŁA.
NA DOLE DUUZY KAMOL... POD NIM .....NIESPODZIEWANIE WEIJSCIA DO TRZECH KORYTARZY Z KOMPLETNYM OBELKOWANIEM(PIZSE TROCHE ENIGMATYCZNIE BO NA DOLE NIE BYŁEM -KOLEGA ZJECHAŁ NA REKON NIESTETYY ZDJĘC NIE MAMY
KORYTARZE W TRZECH KIERUNKACH BARDZO MAŁY PRZESWIT M IĘDZY STROPEM A WODA OKOŁO 60 CM. DO TEGO DUŻA WARSTWA MUU OKLLO40 CM. TAKZE MOGA BYC PROBLEMY Z TLENEM I SIARKOWODOREM.

I TERAZ PYTANIE -KTOS TAM ZJEZDAŁ?

MAM NADZIEJE ŻE TO NIE MAX ARENDT BO TEN JEST WYŻEJ .

Galman

Kopalnia B

#2 Post autor: Galman » 30 gru 2015, 10:28

oj cos duzo dzis pomyłek...
szyb jest na prawo od kopalni Cecile jakies 30 m. w lini prostej.

quadalcanal111

Kopalnia B

#3 Post autor: quadalcanal111 » 30 gru 2015, 10:29

to odkoponae 3 lata temu jeden z lokalnych płukał z łupek zloto. na dole zawał, nie warto tam schodzic...

Galman

Kopalnia B

#4 Post autor: Galman » 30 gru 2015, 10:30

hehe wreszcie.... jestes pewien że to to... szwagier twierdzi że na dole(takie nietypowe miejsce -przełazpod głazem) dalej trzy korytarze w trzy strony. woda i pełna obudowa drewniana ....dalej nie szedł i tak od marca.
sprawdzałeś ?

Galman

Kopalnia B

#5 Post autor: Galman » 30 gru 2015, 10:30

ty mi napisałeś o tym znanym szybie(mn. z youtuba).a ja pytam o drugi szyb który leży troche w lewo na stoku. Znacznie głębszy ,na dole korytarze.
Czytaj kolego ze zrozumieniem.

fred

Kopalnia B

#6 Post autor: fred » 30 gru 2015, 10:30

Galman pisze:ty mi napisałeś o tym znanym szybie(mn. z youtuba).a ja pytam o drugi szyb który leży troche w lewo na stoku. Znacznie głębszy ,na dole korytarze.
Czytaj kolego ze zrozumieniem.
wentyl do sztolni lokalsów

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wleń - Lubomierz - Lwówek Śląski”